koncepcja na film ślubny, klip ślubny, filmowe zaproszenie, czy filmowe podziękowania dla rodziców jest zawsze efektem współpracy i swoistej burzy mózgów. powstaje w głowach tych, którzy chcą coś opowiedzieć i tych, którzy opowiadają. rzucamy rożne pomysły, analizujemy i wybieramy naszym zdaniem najlepszy. mówiąc „naszym” mamy tu na myśli dab studio i pary młode. koncepcje wypracowujemy wspólnie, bo to młodzi wiedzą najlepiej, co chcą przekazać swoim najbliższym i całemu światu. naszym zadaniem jest „tylko” dopilnować, aby ten przekaz był spójny i świetnie się oglądał 😉

koncepcyjny film ślubny to już zupełnie inna historia…

 film-paradigm

jak pracujemy w dniu ślubu?

zawsze dyskretnie, lecz cały czas będąc w centrum wydarzeń, ale nie uwagi! 

nigdy, przenigdy nie ingerujemy w uroczystość ani nie „prosimy o duble”. nie musimy tego robić, gdyż stale jesteśmy w pogotowiu przez co wyłapujemy autentyczne momenty. co więcej, zanim jeszcze dotrzemy na uroczystość staramy się jak najlepiej poznać nasze pary, dowiedzieć jak będzie przebiegał ich dzień, przez co jesteśmy świetnie przygotowani do filmowania i wiemy na co mamy zwrócić szczególna uwagę.

od początku do końca staramy się w jak najciekawszy sposób uchwycić atmosferę przygotowań, ceremonii i wesela – „łowimy” emocje, uśmiechy i chwile wzruszeń.

skomentuj post

Your email address will not be published. Marked fields are required.